Analityka Platformy

rozwiązań Asseco Business Solutions w oparciu One View


One View to rozwiązanie analityczne, które pomaga menedżerom, sieciom przedstawicielskim oraz partnerom handlowym producenta podejmować właściwe decyzje biznesowe w oparciu o insighty wynikające z danych. System jest źródłem wartościowych informacji i sugestii dotyczących procesów realizowanych za pomocą Platformy Rozwiązań Asseco Business Solutions.

Jedna perspektywa i pełny obraz Twojego biznesu!

Oferowane przez nas rozwiązanie analityczne One View pozwala wprowadzić jedną perspektywę na wszystkie działania realizowane przez różnych uczestników procesów sprzedażowych i okołosprzedażowych, w które zaangażowana jest Twoja organizacja wraz z partnerami handlowymi. System wspiera użytkowników Platformy Asseco Business Solutions, korzystających m.in. z takich systemów jak Mobile Touch by Asseco, Connector by Asseco, Connector B2B/B2C by Asseco oraz Direct Portal by Asseco. Rozwiązanie może być implementowane do wybranych systemów - wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wsparcie procesu decyzyjnego.  

Gromadzisz i przechowujesz duże ilości danych pochodzących z wielu źródeł? Niestety, jeśli nie potrafisz wyciągać z nich wniosków, są one bezużyteczne - a nawet stają się problemem. Im więcej posiadasz i generujesz danych, tym problem narasta. Rozwiązaniem jest wykorzystanie elementów AI do odkrywania wzorców zawartych w danych i generowania insightów sprzedażowych. Jednak tylko połączenie wielu informacji w jeden spójny obraz daje właściwą perspektywę na rzeczywistość - dla wszystkich stron zaangażowanych w procesy biznesowe. Taką możliwość oferuje One View.

Filary rozwiązania One View Jedna platforma, jedna analityka, wielu odbiorców, różnorodność danych

Ikona1

Wiedza a nie tylko dane: wnioski, sugestie, trendy, szanse, zagrożenia

stare

Jedno środowisko danych kompleksowo opisujących rynek i działania

partnerzy

Wspólny obraz dla partnerów handlowych, takich jak sieci i sklepy

Ikona2

Możliwość łatwego dołączania danych zewnętrznych

Ikona3

Wsparcie procesu decyzyjnego systemem rekomendacji

Analityka dostępna dla wielu użytkowników! "Demokratyzujemy" analitykę, udostępniając ją pracownikom różnego szczebla i partnerom handlowym

Wiedza i rekomendacje dla zarządu oraz menedżerów różnego szczebla

Pomagamy kadrze zarządzającej podejmować właściwe decyzje biznesowe, szybko diagnozować zagrożenia i sprawnie wykrywać szanse rozwoju. Pozwala to na rozwiązywanie ptencjalnych problemów, jeszcze zanim zaszkodzą organizacji.

Sugestie działań dla przedstawicieli handlowych producenta

Udostępniamy przedstawicielom terenowym kluczowe wskaźniki i sugestie działań, w oparciu o potencjał danych.  Pomagamy zwiększać efektywność ich pracy oraz skuteczność  realizacji postawionych przed handlowcami celów.

Jedna perpektywa dla Twojej firmy, dystrybutorów, sieci i sklepów

Oferujemy jedną perspektywę na dane służące do rozliczeń współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi. Nasze rozwiązanie pozwala ją lepiej zrozumieć oraz maksymalnie wykorzystać potencjał z niej wynikający – dla obopólnej korzyści.

Wsparcie Sztucznej Inteligencji Dobre AI pozwoli Ci uniknąć potencjalnych problemów, zanim wpłyną negatywnie na Twoje działania

Analityka Platformy rozwiązań Asseco Business Solutions wykorzystuje takie elementy AI, jak Machine Learning czy Deep Learning do analizy dużej ilości danych i generowania insightów. Wynikające z nich rekomendacje wspierają proces decyzyjny użytkowników w wybranych obszarach, w których prostsze rozwiązania analityczne nie byłyby aż tak skuteczne.

One View - siła analityki przekrojowej Jedna organizacja, jeden cel, jeden widok, wspólne działanie

Dashboardy dopasowane do potrzeb

One View udostępnia kadrze zarządzającej oraz analitykom dashboardy menedżerskie i analizy przekrojowe (oparte o KPI), zgodnie z preferowanym zakresem (wybrane obszary) i z możliwością "zejścia" do szczegółu. Dzięki temu użytkownicy są w stanie na bieżąco monitorować sytuację i sprawnie rozwiązywać pojawiające się problemy.

Dane zasilające rozwiązanie

Rozwiązanie One View wykorzystuje dane gromadzone przez producenta i jego siły sprzedaży, a także informacje pochodzące ze źródeł zewnętrznych. Są to m.in. dane z łańcucha dystrybucji (sell in, sell out) i sklepów, informacje opisujące punkty sprzedaży, dane zasilające rozwiązania e-commerce oraz różnego rodzaju informacje dotyczące sytuacji na rynku (np. Nielsen, udziały w kategoriach itp.).

Co wyróżnia nasze rozwiązanie One View?

Dostęp do gotowych raportów oraz możliwość tworzenia własnych zestawień.

Otwartość na włączenie do zewnętrznych modeli analitycznych.

Otwartość na dane niepochodzące z Platformy rozwiązań Asseco Business Solutions.

Wspólne repozytorium danych dla analityki i systemu rekomendacji (Data Hub).

Poznaj opinie liderów rynku o naszych systemach

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  software image
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Rozwiązania dla sieci handlowych
  Software Category
  e-sklepy