Obejrzyj nagranie
z webinarium One View!

I dowiedz się, w jaki sposób rozwiązanie analityczne One View pomoże Ci zapanować nad ogromem danych, dostarczając cenne sugestie biznesowe dla różnych grup użytkowników.

pulpitconnector

One View, Analityka Platformy rozwiązań Asseco Business Solutions. Pełny obraz Twojego biznesu!

Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak skuteczniej rozwijać swój biznes w oparciu o insighty.

Sprawdź, w jaki sposób rozwiązanie analityczne One View może pomóc Ci zapanować nad olbrzymią ilością danych. Zobacz, jak skutecznie przetwarzać te dane w użyteczne informacje i sugestie oraz wykorzystywać je do podejmowania jak najlepszych decyzji biznesowych.

 • Jedna organizacja, jeden cel, jeden widok, wspólne działanie - One View

  One View jest źródłem wartościowych informacji i sugestii dotyczących realizowanych procesów - dla wszystkich członków Twojej organizacji w nich uczestniczących.

  Gotowe dashboardy dla zarządu, dyrekcji i kadry menedżerskiej każdego szczebla, które prezentują jednolitą oraz spójną perspektywę na sytuacje biznesowe, pozwolą na szybszy przepływ informacji i łatwiejsze rozliczanie zadań. Przede wszystkim umożliwią także sprawne uzgadnianie i podejmowanie właściwych decyzji. Czas na „demokratyzację” analityki! One View to prosty wgląd w kluczowe wskaźniki oraz sugestie również dla przedstawicieli terenowych.

screen34521
scrren24521
 • Jedna platforma - jedna analityka - wielu odbiorców - One View

  Analityka biznesowa w oparciu o One View to jedna perspektywa biznesowa również dla partnerów zewnętrznych.

  Rozwiązanie oferuje wspólny widok dla każdej z rozliczających współpracę stron - producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i sklepów. Umożliwia podejmowanie lepszych decyzji w krótszym czasie oraz szybsze reagowanie we właściwy sposób na zmiany w otoczeniu biznesowym. One View pozwala również na rzetelne i szybkie rozliczanie warunków współpracy w oparciu o te same dane i budowane na ich bazie insighty - dostępne dla wszystkich współpracujących ze sobą partnerów, realizujących procesy biznesowe za pomocą Platformy Asseco Business Solutions.

Wypełnij formularz, żeby otrzymać link do nagrania

  W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Przetestuj i przekonaj się, czy Platforma Asseco Business Solutions sprawdzi się również w Twojej organizacji!

  Rozwijaj swój biznes w wielu wymiarach!

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Service Type
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Provider Name
  Asseco Business Solutions S.A.,
  ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin,lubelskie-20-607,
  Telephone No.+48 728 325 752
  Description
  Rejestracja webinar