System Rekomendacji

System Rekomendacji by Asseco to rozwiązanie, które pomaga firmom z branży FMCG, farmaceutycznej oraz pokrewnych, realizować procesy związane z Route-to-Market - bardzo skutecznie, kompleksowo oraz w sposób zrozumiały dla wszystkich stron. System wykorzystuje elementy Sztucznej Inteligencji do przetwarzania zbiorów danych w tzw. insighty, czyli sugestie działań, które mogą przynieść największe zyski w danym momencie i pozytywnie wpływać na ROI.

Uwolnij potencjał danych, stosując innowacyjny System Rekomendacji Route-to-Market by Asseco

Ikona duża (28)

Czy Twoja firma i zespoły sprzedażowe stale generują dużą ilość danych - własnych i konkurencji, pochodzących z różnych źródeł i kanałów sprzedaży, aktualnych oraz historycznych? Pomożemy Ci zamienić je na konkretną wiedzę biznesową.

Ikona duża (29)

Włączając elementy AI w Twoje wybrane procesy sprzedażowe, dostarczymy Ci nie tylko wiedzę, ale także konkretne wnioski i rekomendacje działań. Takich, które mają największe szanse zakończyć się sukcesem sprzedażowym.

Ikona duża (31)

Oznacza to dla Twojej firmy koniec z przypadkowym wyborem klientów do kontaktu, inwestycjami w relacje ze sklepami o niskim potencjale, chaotycznego prowadzenia działań wspierających sprzedaż, niekontrolowanych kosztów jej obsługi.

Top Blog Wsparcie Sprzedazy (42)

Włączając Sztuczną Inteligencję w wybrane procesy sprzedażowe, będziesz sprzedawać więcej, lepiej i efektywniej

Zapraszamy Cię do wspólnej realizacji projektów w obszarze Sztucznej Inteligencji. W oparciu o nasze usługi, będziesz w stanie lepiej, dokładniej i szybciej zrozumieć sytuację oraz otoczenie biznesowe swojej firmy – czyli kontrahentów, partnerów handlowych, konkurentów itp. Pomożemy Ci również skuteczniej identyfikować potencjał sprzedażowy, lepiej planować bieżące działania handlowe, prowadzić bardziej celowane aktywności, z większym sukcesem realizować założone cele biznesowe, odpowiednio reagować na pojawiające się zmiany oraz okoliczności. Brzmi to jak science fiction? Takie właśnie możliwości oferuje SYSTEM REKOMENDACJI dostępny na platformie rozwiązań Asseco Business Solutions.

Nagroda POI Best-in-Class dla rozwiązań Asseco Business Solutions z zakresu Sztucznej Inteligencji

POI 2022 Best In RetX Award-FINAL

Nasze rozwiązanie z obszaru Sztucznej Inteligencji otrzymało prestiżową nagrodę POI Best-in-Class 2022. Każdego roku jest ona przyznawama przez międzynarodową organizację Promotion Optimization Institute dla najbardziej innowacyjnych narzędzi umożliwiających producentom wzrost sprzedaży. System Rekomendacji by Asseco znalazł się w gronie najlepszych na świecie rozwiązań AI, które znacząco usprawniają realizację procesów Route-to-Market.

Źródło: „2022 POI Vendor Panorama for Retail Sales Execution and Monitoring in Consumer Goods”.

Poznaj historię sukcesu naszych klientów

Przedstawiciel firmy Bacardi-Martini Polska opowiada o podróży ze Sztuczną Inteligencją, którą rozpoczęła jego organizacja, żeby usprawnić procesy Route-to-Market.

Sprawdź usługi dostępne w ramach Systemu Rekomendacji by Asseco

Obraz2

Dynamiczna Segmentacja

Pomożemy Ci ustalić, czy warto interesować się danym sklepem. W oparciu o dane, wyznaczymy realny potencjał biznesowy punktów sprzedaży, dokonując analizy zarówno klientów, jak i kategorii produktowych. Dostarczymy Ci obiektywną prawdę o Twoich klientach. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej wykorzystać szanse rynkowe oraz osiągnąć najwyższy możliwy wzrost sprzedaży.

 

Jak efektywnie i sprawnie rozliczać współpracę pomiędzy sięcia handlową i partnerami biznesowymi
Jak efektywnie i sprawnie rozliczać współpracę pomiędzy sięcia handlową i partnerami biznesowymi (1)
Obraz2

New Coverage

Wesprzemy Cię w wyborze najlepszych klientów do współpracy. Podpowiemy Ci, z którymi punktami sprzedaży Twoja firma powinna prowadzić interakcje biznesowe w danym okresie, bo to jest najbardziej opłacalne. Pomożemy Ci jak najefektywniej docierać do najlepszych sklepów.

Obraz2

Market Guard

Pomożemy Ci zbudować skuteczną ochronę najlepszych klientów. Umożliwimy monitoring ich zachowań (w oparciu o algorytmy AI) oraz zapewnimy system wczesnego ostrzegania o anomaliach i zmianach zachodzących w dobrych punktach sprzedaży. Takie działanie pozwoli Ci uniknąć spadków sprzedaży oraz zapewnić odpowiedni poziom profitowości we współpracy z najlepszymi klientami (tzw. Tarcza Ochronna).

Jak efektywnie i sprawnie rozliczać współpracę pomiędzy sięcia handlową i partnerami biznesowymi (2)

Chcesz efektywniej docierać do najlepszych klientów?

O tym właśnie dyskutowaliśmy podczas ostatniej konferencji „Poznaj praktyczną stronę Sztucznej Inteligencji”. Jeśli z jakiegoś ważnego powodu ominęło Cię nasze spotkanie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Opowiemy Ci o tym oraz pokażemy, jak usprawnić procesy Route-to-Market.

Dobre AI - wsparcie procesu decyzyjnego dla wielu pracowników w Twojej firmie

1
Projekt bez tytułu
3
4

Kadra
zarządzająca

Menedżerowie sprzedaży

Przedstawiciele
handlowi

Analitycy
sprzedaży

TWOJA PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ Sprawdź,w jaki sposób realizujemy projekty w zakresie Dobrego AI

Jak rozpocząć przygodę z Systemem Rekomendacji by Asseco?

zarowka

Decydując się na wsparcie wybranego procesu biznesowego za pomocą Sztucznej Inteligencji, musisz na samym początku zastanowić się, jakie korzyści chcesz uzyskać oraz sprawdzić, czy takie działanie w danym przypadku ma sens. Jeśli tak, w następnym kroku powinieneś poprawnie osadzić AI w tym procesie oraz właściwie skonfigurować go do współpracy.

Nie wiesz jak to zrobić?

Umów się z nami na spotkanie i dowiedz się więcej, jakie korzyści może uzyskać Twoja firma, włączając Dobre AI do wybranych procesów sprzedażowych. 

Wpisy na blogu na temat Dobrego AI

Poznaj opinie liderów rynku o naszych systemach

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  software image
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Rozwiązania dla sieci handlowych
  Software Category
  e-sklepy