Sales & Logistics

Realizujesz bezpośrednie dostawy towaru do klientów? Pomożemy Ci lepiej zarządzać pracą vansellerów prowadzących sprzedaż bezpośrednią oraz kierowców odpowiedzialnych za dostawy do kontrahentów, z pominięciem pośredników dystrybucyjnych. Ułatwimy Ci także planowanie dostaw i zarządzanie zapasami.

Usprawnij sprzedaż i dystrybucję bezpośrednią

Oferujemy rozwiązania które pomagają producentom realizować procesy sprzedażowe oraz logistyczne w terenie. Nasze systemy klasy - Van Sales oraz Direct Store Delivery (DSD), wspierają pracę przedstawicieli handlowych (tzw. vansellerów) prowadzących sprzedaż bezpośrednią oraz kierowców odpowiedzialnych za dostawy do klientów. Ponadto, oferowane przez nas rozwiązanie Vendor Managed Inventory (VMI) pomaga określić najbardziej optymalne wielkości dostaw towaru.

urzdzeniasaleslogistic122

Nasze Rozwiązania

Mobile Touch Direct Store Delivery by Asseco

Mobile Touch Direct Store Delivery by Asseco wspiera pracę działu logistyki w procesie realizacji dostaw towaru bezpośrednio do klientów.

 • dostęp do danych o ilości towaru i saldach opakowań, a także możliwość rejestracji dostaw, zwrotów i należności,
 • wsparcie załadunku i rozładunku towarów, prowadzenia dostaw, rozliczania opakowań oraz realizacji reklamacji,
 • wsparcie procesu rozliczenia zadań/wizyt zrealizowanych przez kierowcę w danym dniu,
 • wymiana informacji pomiędzy producentem, kierowcami oraz odbiorcami towarów,
 • zarządzanie danymi kartotekowymi oraz pracą kierowców.

Produkt:  

dsd810193
vs81019

Mobile Touch Van Sales by Asseco

Mobile Touch Van Sales by Asseco umożliwia pełną obsługę w zakresie prowadzenia i rejestracji sprzedaży bezpośredniej.

 • możliwość wystawiania dokumentów sprzedażowych, takich jak np.: faktury, dowody dostaw czy paragony fiskalne oraz ich wydruku z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii bluetooth,
 • wsparcie prowadzenia pełnej ewidencji magazynowej oraz ewidencji kasowej, czyli wpłat i wypłat gotówki przyjmowanej przez vansellera,
 • możliwość prowadzenia badań rynkowych w formie ankiet,
 • skuteczne zarządzanie danymi kartotekowymi oraz pracą vansellerów.

Produkt:  

vs81019

Connector VMI by Asseco

Nasze rozwiązanie klasy Vendor Managed Inventory wspiera producentów w planowaniu dostaw do sieci dystrybucyjnej oraz efektywnym zarządzaniu zapasami.

System pozwala m.in. określić, jaki volumen produktu należy dostarczyć na rynek w danym momencie oraz oszacować wielkość dostaw – aby utrzymać optymalne ilości towarów w magazynach partnerów handlowych i zagwarantować dostępność produktów na sklepowych półkach.

Produkt:  

VMImobile

Sprzedaż w czasie rzeczywistym

Nasze rozwiązania z obszaru Sales & Logistics – Van Sales oraz DSD, umożliwiają monitorowanie działań pracowników mobilnych, dostarczają informacje na temat ich dnia pracy, przebiegu poszczególnych wizyt czy wystawionych przez nich dokumentów. Pozwalają także na komunikację w czasie rzeczywistym.

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Mobile Touch by Asseco, Connector by Asseco,
  Software Category
  Sales & Logistics