Data Integration

Pomagamy producentom budować partnerskie relacje z siecią dystrybucyjną oraz detalistami, umożliwiając im integrację rozwiązań informatycznych i wymianę oraz przetwarzanie transmitowanych danych.

Efektywna wymiana i integracja danych

Oferujemy rozwiązanie komunikacyjno-integracyjne, które umożliwiają wymianę oraz integrację danych na linii producent – partnerzy handlowi. Dodatkowo zapewniamy wiele usług z tym powiązanych, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz aktualność przesyłanych i integrowanych danych, dopasowując je do wymagań użytkowników oraz specyfiki zmieniających się na rynku informacji.

Nasze Rozwiązania

Connector EDI by Asseco

Connector EDI wspiera obsługę elektronicznej wymiany dużej ilości danych, komunikatów oraz dokumentów - pomiędzy producentami i ich partnerami handlowymi. Rozwiązanie umożliwia:

 • stosowanie różnych formatów, metod transferu danych i protokołów,
 • konwersję formatów plików i „tłumaczenie” danych na formę czytelną dla docelowego rozwiązania informatycznego,
 • integrację i czyszczenie danych, w tym kontrolę poprawności i deduplikacji danych, a także klasyfikację i archiwizowanie danych,
 • automatyczną generację powiadomień o usterkach i błędach oraz monitoring procesu wymiany i dostęp do statusów, raportów czy statystyk,
 • elektroniczną wysyłkę zamówień z systemu SFA producenta bezpośrednio do programów IT dystrybutorów (z wykorzystaniem funkcji przetwarzania danych, kontroli statusów wysyłki i stopnia ich realizacji u dystrybutorów).

Produkt:  

edimobile2910

Connector MDM by Asseco

Nasze rozwiązanie z zakresu Master Data Management (MDM) pomaga zapewnić najwyższą jakość przetwarzanych danych w zmieniającym się otoczeniu biznesowym oraz dostęp do aktualnej i wysokiej jakości kartoteki kontrahentów.

 • Gwarancja ciągłości i aktualności przetwarzanych danych, z uwzględnieniem np. bieżących zmian w adresie, nazwie, danych płatnika, itp., zamiast traktować dany punkt sprzedaży jako nowego klienta.
 • Dostęp do rozbudowanych algorytmów wykrywania danych, które pozwalają na wychwytywanie zależności między kartotekami, niezależnie od sposobu ich notacji.

Produkt:  

mdmmobile2910

Bezpieczeństwo integrowanych danych

Wszystkie rozwiązania integracyjne wchodzące w skład Platformy Connector by Asseco spełniają wymagania najbardziej rygorystycznych polityk bezpieczeństwa. Są one udostępniane klientom w chmurze, zaś dane są przetwarzane i przechowywane z Centrum Przetwarzania Danych Asseco Business Solutions, które działa zgodnie z najbardziej wymagającymi międzynarodowymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy ponadto liczne mechanizmy i poziomy szyfrowania celem zabezpieczenia naszych pamięci masowych i transmisji danych. Użytkownicy Platformy Connector by Asseco mogą także zawrzeć z nami umowę o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

Platforma Connector by Asseco

Nasze rozwiązania Data Management są istotnym elementem Platformy Connector by Asseco, która skutecznie wspiera wymianę danych pomiędzy kilkudziesięcioma producentami a siecią ponad dwóch i pół tysiąca oddziałów dystrybucyjnych.

Doświadczenie i skala działania

ponad
wdrożeń

 Platformy Connector by Asseco

ponad
tys.

podłączonych oddziałów dystrybucyjnych

.
mln

komunikatów przetwarzanych miesięcznie

.
tys.

zamówień przesyłanych
miesięcznie

Poznaj opinie liderów rynku

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Category
  Data Integration