Chcesz sprzedawać więcej oraz efektywniej?

Wybierz rozwiązania, które najlepiej wpasują się w potrzeby Twojej firmy i jej strategię sprzedażową. Nie musisz się ograniczać! Możesz wybierać różne systemy, łączyć je ze sobą, dodawać lub konfigurować poszczególne funkcjonalności, wprowadzać nowych użytkowników, kanały sprzedaży, realizować działania zarówno metodą tradycyjną, jak i online.

Strategia sprzedaży Omnichannel

Tworzone przez nas rozwiązania wspierają procesy sprzedażowe realizowane – w wielu kanałach, przez różne grupy użytkowników, za pomocą wielu narzędzi, zarówno tradycyjnie, jak i online, w oparciu o wartościowe insighty. Połączenie bezpośrednich działań handlowych z wirtualną sprzedażą to możliwość realizowania jednej spójnej strategii, bez ograniczenia czasu, miejsca ani zasobów.

Nasze rozwiązania są przeznaczone dla: 

 • menedżerów sprzedaży
 • producentów FMCG
 • administratorów sprzedaży
 • dystrybutorów
 • sieci przedstawicielskich
 • sieci handlowych i sklepów
 • merchandiserów
 • aptek
 • pracowników sklepów
 • punktów gastronomicznych
mosaicfoto160120

Skala działania

producentsico

Kilkuset producentów

Z naszych rozwiązań skorzystało już kilkuset producentów
w kilkudziesięciu krajach świata

icoseller

Kilkaset tysięcy wizyt

W oparciu o nasze rozwiązania realizowanych jest kilkaset tysięcy wizyt handlowych tygodniowo

icodist

Ponad tysiąc dystrybutorów

Wspieramy producentów w procesie wymiany i integracji danych z ponad tysiącem dystrybutorów

stomilonowkomunikatow

Sto milionów komunikatów

Oferowane przez nas rozwiązania przetwarzają miesięcznie prawie sto milionów komunikatów

Dołącz do firm, które rozwijają się razem z Asseco!

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Masz pytania?

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi
  przedstawicielami w całej Polsce:

  Adres

  Asseco Business Solutions S.A.
  ul. Konrada Wallenroda 4c
  20-607 Lublin

  Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  KRS no. 0000028257
  NIP: 522-26-12-717
  kapitał zakładowy 167 090 965,00 zł (w całości opłacony)

  Telefon

  +48 503 182 066

  Kontakt w sprawie danych osobowych

  Ewa Iwanko, Inspektor Ochrony Danych
  odo@assecobs.pl

  Formularz kontaktowy

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz:

   Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
   * Pola wymagane

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

   Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

   Summary
   Author Rating
   1star1star1star1star1star
   Aggregate Rating
   no rating based on 0 votes
   Software Category
   Wsparcie procesów sprzedażowych