SFA Next Generation

Oferujemy pakiet rozwiązań SFA nowej generacji, które wybiegają poza standardowe funkcjonalności z zakresu Sales Force Automation. Systemy, takie jak Perfect Store, Retail Activity Optimisation, Motywacja, Coaching czy Smart Presentation, pomagają producentom zmieniać zasady gry na rynku oraz sprzedawać więcej i efektywniej.

Wyjdź poza standard i wygrywaj na sklepowej półce

Oferowane przez nas rozwiązania SFA Next Generation pomagają m.in. utrzymać optymalne warunki handlowe w sklepach, dotrzeć do właściwych klientów w odpowiednim momencie, motywować i rozwijać umiejętności przedstawicieli terenowych, a także stosować odpowiednią argumentację sprzedażową podczas wizyt w punktach sprzedaży detalicznej. Wszystko po to, by osiągać jak najlepsze wyniki ze sprzedaży w sklepach oraz zmniejszać koszty operacyjne.

urzdzeniasfanextgeneration30

Skala działania

ico1

Wsparcie sprzedaży kilkudziesięciu tysięcy produktów/marek

ico3

Pomoc w realizacji
kilkuset tysięcy wizyt handlowych tygodniowo

ico2

Obsługa
kilkunastu tysięcy
promocji rocznie

ico4

Realizacja
kilkunastu milionów zamówień w miesiącu

Nasze rozwiązania:

Mobile Touch Perfect Store by Asseco

Mobile Touch Perfect Store by Asseco pomaga producentom wprowadzić do punktów sprzedaży detalicznej odpowiednie standardy ekspozycyjne, a następnie na bieżąco je weryfikować i poprawiać.

 • wspiera prowadzenie audytu z wykorzystaniem wskaźników KPI o różnych stopniach ważności, w oparciu takie czynniki jak dostępność towaru na półce, jego widoczność, ekspozycja, oznakowanie, wsparcie materiałami promocyjnymi, itp.
 • umożliwia klasyfikację badanych sklepów i ustalenie na ile zbliżają się do modelu wzorcowego (Perfect Store),
 • sugeruje dostosowane do sytuacji działania umożliwiające dalszą poprawę standardów w sklepach.

Produkt:  

perfectstore251119
rao110196

Mobile Touch Retail Activity Optimisation by Asseco

Mobile Touch Retail Activity Optimisation by Asseco (RAO) pozwala producentom dotrzeć do właściwych punktów sprzedaży w odpowiednim czasie, z właściwą ofertą oraz działaniami, w oparciu o mniejsze koszty. Rozwiązanie:

 • sugeruje listę sklepów do odwiedzenia w danym momencie, gdyż posiadają potencjał do wzrostu sprzedaży (konieczność „zatowarowania” lub weryfikacji warunków promocji konsumenckiej, spadek sprzedaży, niewykorzystany potencjał, spadek udziału w kategorii, konieczność poprawy standardów Perfect Store, przewidywany Out Of Stock, itp.),
 • wskazuje, jakie aktywności i w jakiej kolejności należy wykonać u klienta, aby zwrot z inwestycji był jak największy,
 • optymalizuje trasę oraz koszty dotarcia do klienta.

Produkt:  

rao110196

Mobile Touch Motywacja by Asseco

Mobile Touch Motywacja by Asseco wspiera producentów w targetowaniu sprzedaży oraz motywowaniu przedstawicieli terenowych do realizacji zaplanowanych celów. Rozwiązanie:

 • pozwala na przypisywanie celów sprzedażowych (targetów) do poziomu klienta, wizyty czy działania,
 • umożliwia powiązanie celów z systemem premiowym i bonusowym,
 • udostępnia wyniki w czasie rzeczywistym, informując o poziomie wykonania planu i wynikających z niego benefitów,
 • pozwala również na tworzenie konkursów i rankingów użytkowników, wprowadzając elementy grywalizacji do działań sił sprzedaży.

Produkt:  

motywacja11019
motywacja11019
coaching110192

Mobile Touch Coaching by Asseco

Mobile Touch Coaching by Asseco wspiera producentów w stałym rozwoju sieci przedstawicielskich – zarówno w zakresie ich umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy na temat oferowanych produktów. Rozwiązanie:

 • umożliwia ocenę kompetencji przedstawicieli handlowych oraz identyfikację ich słabych i mocnych stron,
 • zapewnia bieżący dostęp do danych historycznych szkolonych pracowników,
 • pozwala na planowanie sesji oraz działań szkoleniowych, określanie celów, rejestrację zdarzeń podczas wizyt handlowych, a także ocenę postępów pracy przedstawicieli,
 • sugeruje, jakie obszary wymagają dalszej poprawy, u jakich osób, w jakim czasie i w jakiej kolejności.

Produkt:  

coaching110192

Mobile Touch Smart Presentation by Asseco

Mobile Touch Smart Presentation by Asseco to rozwiązanie, które łączy bardzo atrakcyjną warstwę prezentacyjną z aktualnymi danymi sprzedażowymi. Dzięki temu producenci są w stanie znacznie lepiej przekazywać dostosowaną do odbiorców detalicznych wiedzę - w przyswajalnej formie oraz w oparciu o wiarygodne informacje (twarde dane i insighty) pochodzące ze sklepów. Rozwiązanie:

 • pozwala zwiększyć skuteczność przekazu i siłę argumentów skierowanych do klientów,
 • wspiera także siły sprzedaży, pozwalając im lepiej zrozumieć oferowane produkty czy standardy do realizacji,
 • może być zastosowane np. w obszarze zamówień, Perfect Store, gamifikacji, a także wielu innych.

Produkt:  

stronaSmartPresentation
Best-In-Class_logo_

Nasze rozwiązania SFA Next Generation, takie jak Retail Activity Optimisation, Coaching i Gamification otrzymały prestiżową nagrodę POI-Best-in-Class przyznawaną przez Promotion Optimization Institute. POI uznało nasze systemy za najbardziej innowacyjne narzędzia umożliwiające wzrost sprzedaży.

Więcej informacji w raporcie:

Sztuczna inteligencja w systemie SFA

W systemie Mobile Touch by Asseco wykorzystywana jest sztuczna inteligencja, taka jak Image Recognition, Machine Learning czy Deep Learning.

Co to umożliwia?
Szybkie i wygodne pozyskiwanie danych z półki sklepowej oraz ich natychmiastową analizę, a także generowanie wartościowych insightów, czyli zdobywanie wiedzy o naszym biznesie, na podstawie której możemy podejmować właściwe decyzje i delegować konkretne zadania oraz działania do odpowiednich klientów.

aiSFA191119

Opinie użytkowników

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  software image
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Mobile Touch by Asseco
  Software Category
  SFA Next Generation