Zapisz się do newslettera

Nie przegap żadnych wydarzeń, wpisów na blogu ani zupełnie nowych funkcji naszego oprogramowania. Zapisz się do naszego newslettera już dziś.

3

EKSCYTUJĄCE
SPOSTRZEŻENIA ASSECO

Zabierzemy Cię za kulisy jednego z najbardziej innowacyjnych
rozwiązań SFA

Kopia 1 (1)

AKTUALNE
WYDARZENIA

Dzięki newsletterowi Asseco nie przegapisz żadnych wydarzeń ani gratisów

2

PIONIER
#DOBREGO AI

Sprawdzisz korzystny wpływ #Dobrego IA na Twoje działania

W TEN SPOSÓB
MOŻESZ BYĆ ZAWSZE
NA BIEŻĄCO

Nasz newsletter jest w stu procentach bezpłatny i niezobowiązujący. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając odpowiedni link w biuletynie. Prosimy również o zapoznanie się z naszą polityką prywatności i warunkami.

newsletter

Zapisz się już dziś!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcje wycofania subskrypcji. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Summary
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Service Type
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Provider Name
  Asseco Business Solutions S.A.,
  ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin,lubelskie-20-607,
  Telephone No.+48 728 325 752
  Description
  Oferujemy mobilne platformy wsparcia sprzedaży i wymiany danych, oraz komplet aplikacji dla MSP.