Data Management

Czy wiesz, jak skutecznie przetwarzać dane pochodzące z sieci dystrybucyjnej oraz punktów sprzedaży detalicznej? Nasze rozwiązania z zakresu Data Management pomogą Ci uzyskać aktualne, bardzo dobrej jakości informacje handlowe, w oparciu o analizę nawet bardzo dużej ilości danych pozyskanych od współpracujących z Tobą dystrybutorów, sieci handlowych i sklepów, a także punktów detalicznych, których nie obsługują Twoi przedstawiciele terenowi.

Postaw na dodatkowe źródło wiedzy o Twojej sprzedaży

Nasze rozwiązania z obszaru Data Management stanowią cenne źródło aktualnej wiedzy na temat przepływu towarów producenta na rynku – w tym poziomu zatowarowania dystrybutorów, wielkość odsprzedaży do sklepów czy udziałów w kategoriach produktowych. Ponadto systemy pozwalają na efektywne zarządzanie zapasami oraz wiarygodne rozliczanie partnerów w oparciu o rzeczywiste dane.

connector3112

Nasze Rozwiązania

Connector Enterprise by Assco

Connector Enterprise by Asseco pozwala na wymianę danych pomiędzy partnerami handlowymi w łańcuchu dystrybucyjnym oraz umożliwia ich bardzo zaawansowaną analizę. Udostępnia także raporty na temat przepływu towarów w poszczególnych kanałach dystrybucyjnych.

 • Rozwiązanie udostępnia bieżące i historyczne danych na temat: stanów magazynowych dystrybutorów, poziomu odsprzedaży do sklepów, udziałów w zdefiniowanych kategoriach produktowych, danych z kas punktów sprzedaży detalicznej, itp.
 • Connector Enterprise by Asseco jest także źródłem wiedzy, które pozwala na precyzyjne rozliczenia z partnerami handlowymi w oparciu o sprzedaż i dane o poziomie zapasów, zmniejszenie ryzyka utraty sprzedaży z powodu np. niedostępności produktów oraz poprawę wielu wskaźników dot. sprzedaży w sklepach, dystrybucji numerycznej, poziomu zapasów, itp.

Produkt:  

Connector Kategoria by Asseco

Connector Kategoria by Asseco dostarcza informacje na temat sprzedaży poszczególnych kategorii produktów – zarówno w wybranych kanałach dystrybucji, jak i na poziomie indywidualnych sklepów detalicznych.

 • Rozwiązanie pomaga określić, jakie produkty mają największy potencjał sprzedażowy oraz pozwala na segmentację detalistów o największym potencjale dla wybranych grup produktów.
 • W powyższej analizie uwzględniane są z zarówno towary własne producenta, jak i produkty konkurencji dostępne w punktach sprzedaży.

Produkt:  

Connector VMI by Assco

Nasze rozwiązanie klasy Vendor Managed Inventory wspiera producentów w planowaniu dostaw do sieci dystrybucyjnej oraz efektywnym zarządzaniu zapasami. System pozwala określić m.in.

 • Jaki volumen produktu należy dostarczyć na rynek w danym momencie, uwzględniając sprzedaż dystrybutora, aktualne zapasy magazynowe czy przewidywany popyt (biorąc pod uwagę zmienne takie jak promocje, akcje specjalne lub sezonowość).
 • Wielkość dostaw – aby utrzymać optymalne ilości towarów w magazynach partnerów handlowych i zagwarantować dostępność produktów na sklepowych półkach, czyli zapobiec takim zjawskom jak over-stock oraz out-of-stock.

Produkt:  

Connector Chains Directory by Asseco

Connector Chains Directory by Asseco wspiera zarządzanie danym dotyczącymi sieci handlowych oraz usprawnia proces rozliczenia z nimi.

 • Rozwiązanie dostarcza stale aktualną listę punktów sprzedaży przypisanych do poszczególnych sieci.
 • Connector Chains Directory pozwala na wygodną weryfikację realizacji umów zawartych pomiędzy producentem i sieciami handlowymi w celu poprawnego i precyzyjnego rozliczania sieci w odniesieniu do jej poszczególnych punktów sprzedaży.

Produkt:  

Platforma Connector by Asseco

Nasze rozwiązania Data Management są istotnym elementem Platformy Connector by Asseco, która skutecznie wspiera wymianę danych pomiędzy kilkudziesięcioma producentami a siecią ponad dwóch i pół tysiąca oddziałów dystrybucyjnych.

Doświadczenie i skala działania

ponad
wdrożeń

 Platformy Connector by Asseco

ponad
tys.

podłączonych oddziałów dystrybucyjnych

.
mln

komunikatów przetwarzanych miesięcznie

.
tys.

zamówień przesyłanych
miesięcznie

Poznaj opinie liderów rynku

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Category
  Data Management