Dobre AI

Wykorzystując Dobre AI, pomagamy producentom oraz ich partnerom handlowym skuteczniej wykorzystywać potencjał danych - zarówno tych już zgromadzonych, jak i stale generowanych z wielu źródeł. W oparciu o Dobre AI dostarczamy konkretną wiedzę w postaci insightów wynikających z danych oraz odpowiedzi na pytania: co usprawnić, co zmienić i co poprawić, żeby sprzedawać więcej, lepiej oraz skuteczniej.

Wykorzystaj potencjał gromadzonych danych

ZOSTAŃ PIONIEREM W OBSZARZE DOBREGO AI

Zapraszamy Cię do wspólnej realizacji projektów w obszarze Sztucznej Inteligencji. Oczywiście w oparciu wyłącznie o Dobre AI! Na czym ono polega? Dobre AI ma przede wszystkim korzystny wpływ na działania Twojej organizacji, gwarantując Ci jak największy zwrot z inwestycji. Nie jest ono jedynie mechanizmem dostarczania informacji wynikających z danych. Dobre AI pozwala Ci bardzo skutecznie osiągać założone cele. Umożliwia wykorzystanie potencjału sprzedażowego w sposób do tej pory nieosiągalny. Pomaga także uniknąć różnego rodzaju problemów, jeszcze zanim tak naprawdę się pojawią i osłabią Twoją pozycję rynkową. 

Chcesz rozpocząć przygodę z Dobrym AI?

zarowka

Decydując się na wsparcie wybranego procesu biznesowego za pomocą Sztucznej Inteligencji, musisz na samym początku zastanowić się, czy takie działanie w danym przypadku ma sens i czy przyniesie Ci rzeczywiście wymierne korzyści. Jeśli tak, w następnym kroku powinieneś poprawnie osadzić AI w tym procesie oraz właściwie skonfigurować go do współpracy.

To gwarancja sukcesu projektu Dobrego AI

Nie wiesz jak to zrobić?

TWOJA PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ Zobacz, jakie procesy możesz wesprzeć Dobrym AI

Przykładów wykorzystania Dobrego AI jest naprawdę wiele. Oto wybrane procesy, których realizację możesz usprawnić tak dobrze, jak nigdy dotąd!

2

Dynamiczne prognozowanie oraz planowanie sprzedaży

5

Optymalizacja metod dotarcia do klientów (Route-to-Market)

9_1

Budowanie oferty dopasowanej do potrzeb rynku 

6

Zarządzanie efektywnością wizyt handlowych

3

Segmentacja sklepów i wyznaczanie klientów do współpracy

7

Prowadzenie działań naprawczych w celu uzyskania większej sprzedaży

4

Targetowanie
pod konkretne akcje oraz działania

8

Zarządzanie półką i dostępnością towaru

Zobacz jak Image Recognition inteligentnie upraszcza codzienną pracę!

Jak wdrożyć Image Recognition sensownie i efektywnie, żeby osiągnąć prawdziwe korzyści biznesowe? Obejrzyj nagranie z webinarium Asseco Business Solutions oraz McCormick i znajdz odpowiedź na to pytanie!.

Data Science - Twój krok w dobrym kierunku

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU Z DOBRYM AI

W zakresie Dobrego AI realizujemy bardzo przemyślane projekty z zakresu Data Science, wykorzystując takie narzędzia jak Machine Learning czy Deep Learning do wsparcia Twoich procesów biznesowych. Za pomocą Dobrego AI odkrywamy reguły zawarte w danych, zamiast dobierać dane do narzuconych reguł. Nie boimy się eksperymentować. Próbujemy różnych metod i rozwiązań, żeby zapewnić naszym klientom jak największe korzyści biznesowe. 

Poniżej znajdziesz kilka naszych przykładowych usług,
które zrewolucjonizują Twoją pracę!

Analizujemy rynek, na który docierają Twoje produkty. Segmentacji dokonujemy, uwzględniając unikalne cechy punktów sprzedaży. Pod uwagę bierzemy sklepy odwiedzane przez Twoich przedstawicieli handlowych oraz nieobsługiwane przez Ciebie bezpośrednio, które zaopatrują Twoi dystrybutorzy.

Najbardziej wartościowych klientów obejmujemy tzw. "tarczą ochronną". Dobre AI pomaga nam stale monitorować ich sytuację, alertując każde odchylenie od normy. Dzięki temu możesz szybko reagować na zmiany i stosować konieczne działania naprawcze.

Doradzamy Ci, jak Ci ograniczyć nietrafione inwestycje. Wskazujemy klientów, na których zarabiasz mało lub wcale, ponosząc spore koszty ich obsługi. Równocześnie - w oparciu o Dobre AI, proponujemy Ci listę nieobsługiwanych sklepów, do których warto docierać w zamian, ponieważ na tych wizytach zyskasz znacznie więcej. 

Pomagamy Ci planować wizyty, które w danej chwili są konieczne i mają największy sens z punktu widzenia biznesowego. Wykorzystując Dobre AI w planowaniu tras dla Twoich przedstawicieli handlowych, uwzględniamy również potencjał sprzedażowy klientów. Dzięki temu możesz osiągnąć maksymalny zwrot z każdej wizyty (ROI).

Dostarczamy rekomendacje konkretnych działań, jakie powinieneś podjąć w sklepie w odpowiedniej kolejności, żeby zakończyć wizytę z jak najlepszym rezultatem. Podpowiadamy, jakie argumenty zastosować u klienta, adekwatne do okoliczności. Na bieżąco sugerujemy, jakie działania naprawcze podjąć, żeby poprawić sytuację w punkcie sprzedaży.

Umożliwiamy Ci szybką weryfikację obecności towarów oraz jakości ich ekspozycji na półce - za pomocą rozwiązania Image Recognition. Pomagamy zbierać obiektywne dane ze zdjęć, szybko je przetworzyć oraz przełożyć pozyskane informacje na wskaźniki KPI. W kolejnym kroku generujemy insighty wynikające z danych i dostarczamy odpowiednie wnioski po audycie sklepu do właściwych osób.

5 powodów, dlaczego warto wykorzystać Dobre AI
w procesach wsparcia sprzedaży

n1

Uzyskasz jasny obraz sytuacji – w oparciu o obiektywne dane, a nie intuicję czy schematy działania.

n2z

Będziesz w stanie dynamicznie diagnozować problemy występujące na rynku oraz u klientów.

n3

Łatwiej przewidzisz zachowania konsumentów czy zapotrzebowanie na konkretne produkty.

n4

Znajdziesz alternatywne możliwości i metody dotarcia do konsumenta.

n5

Będziesz skuteczniej zarządzać dostępnością asortymentu w punktach sprzedaży.

 

Wpisy na blogu na temat Dobrego AI

Poznaj opinie liderów rynku o naszych systemach

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  software image
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Rozwiązania dla sieci handlowych
  Software Category
  e-sklepy