Dołącz do rewolucji w zarządzaniu
Route-to-Market

DOCIERAJ DO NAJLEPSZYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY,
WYKORZYSTUJĄC POTENCJAŁ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Zarządzasz sprzedażą w FMCG? Szukasz sposobu, żeby jak najefektywniej docierać do rynku?

Włącz Sztuczną Inteligencję w wybrane procesy sprzedażowe. Wykorzystując inteligentny System Rekomendacji Route-to-Market, możesz lepiej oceniać potencjał sklepów, skuteczniej docierać do najlepszych klientów, efektywniej rozwijać współpracę z nimi nawiązaną oraz na bieżąco monitorować ich zachowania w celu ochrony ich potencjału biznesowego. Jakie korzyści osiągnie Twoja organizacja?

Ikona duża (32)

Koniec z przypadkowym i nietrafionym wyborem listy klientów detalicznych do współpracy!

Ikona duża (33)

Koniec inwestowania czasu i wysiłku w relacje ze sklepami o niskim potencjale sprzedażowym!

Ikona duża (34)

Koniec chaotycznego prowadzenia działań wspierających sprzedaż, które nie są opłacalne!

Elementy AI w Route-to-Market. Kiedy? Jak? Dlaczego?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, umów się z nami na spotkanie. Pokażemy Ci, jak skutecznie i opłacalnie realizować projekty w obszarze Sztucznej Inteligencji, uwolniając potencjał danych w obszarach, które są kluczowe dla sukcesu Twoich działań sprzedażowych. 

Skontaktuj się znami, jeśli wśród Twoich odpowiedzi na poniższe pytania przeważa "TAK":

Określanie skutecznej strategii dotarcia do punktów sprzedaży stanowi dla Twojej organizacji spore wyzwanie?

Twoja firma gromadzi ogromną ilość danych, zaś ich analiza jest kosztowna i czasochłonna?

Masz wątpliwości co do tego, czy Twoja organizacja właściwie ocenia potencjał klientów oraz poprawnie przewiduje ich zachowania? 

Nie masz pewności, czy kierujesz siły sprzedaży do najlepszych klientów? Czujesz, że możesz wykorzystać potencjał rynku w inny sposób?

Z jakiegoś ważnego powodu ominęła Cię nasza konferencja na temat Sztucznej Inteligencji dla branży FMCG, która odbyła się w Warszawie 12 maja br. 

Dlaczego warto rozważyć współpracę z nami? Ponieważ dostarczamy jedne z najlepszych na świecie rozwiązań wsparcia sprzedaży dla FMCG. Ale to nie wszystko. Pracując z klientem, doradzamy czy i w jaki sposób wdrożyć dany system, żeby uzyskać prawdziwe korzyści biznesowe.

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe:

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Zobacz relację z konferencji na temat AI

  12 maja 2022 r. odbyła się konferencja „Poznaj praktyczną stronę Sztucznej Inteligencji. Uwolnij potencjał gromadzonych danych”.

  W spotkaniu udział wzięło ponad 150 przedstawicieli największych firm FMCG w Polsce. Było naprawdę wyjątkowo!

  Dyskutowaliśmy o wpływie AI na efektywność i skuteczność działania największych graczy z branży FMCG. Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

  Odwiedź naszą stronę www i poznaj rozwiązania Asseco Business Solutions wykorzystujące elementy Sztucznej Inteligencji

  Summary
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Service Type
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Provider Name
  Asseco Business Solutions S.A.,
  ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin,lubelskie-20-607,
  Telephone No.+48 728 325 752
  Description
  Rejestracja webinar