Sklepy Online

Sklepy Online by Asseco to rozwiązanie klasy Enterprise, które skutecznie wspiera sprzedaż internetową realizowaną przez duże firmy do różnych grup klientów, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. System pozwala na obsługę wielu biznesowych modeli sprzedaży oraz umożliwia indywidualny rozwój e-sklepu, dzięki dostępności dedykowanych rozwiązań. Stanowi dojrzały i sprawdzony produkt, który udostępnia zaawansowane funkcjonalności sprzedażowe, logistyczne, finansowe oraz wiele innych.

Ty ustalasz, jakich klientów będziesz obsługiwać, my dopasujemy model sklepu dla Ciebie

Oferujemy możliwość prowadzenia e-sklepu w dowolnym modelu biznesowym. Potrzebujesz zrealizować sprzedaż B2C, B2B, Click & Collect, D2C, a może chcesz w jednym sklepie obsługiwać konsumentów i firmy? Posiadamy gotowe rozwiązania, które dopasujesz do swojej koncepcji sprzedażowej. Zrealizujemy także niekonwencjonalne projekty, w zależności od Twoich indywidualnych wymagań.

urzadzeniaecommerce201920

Powiedz nam o swoich potrzebach, a my pokażemy Ci, jak może wyglądać Twój e-sklep

esklepy01

Dopasuj e-sklep do swojego biznesu, a nie odwrotnie

esklepy02

Wybierz właściwy model biznesowy: B2C, B2B, hybryda, Click & Collect, D2C

esklepy03

Otwórz unikalny i wyjątkowy
e-sklep dla swoich klientów

Obsługa różnych modeli biznesowych

Sprzedaż hurtowa dla firm (B2B)

Rozwiązanie Sklepy Online by Asseco wspiera sprzedaż hurtową dla przedsiębiorstw w modelu B2B. Rozwiązanie posiada zaawansowane funkcjonalności obsługujące sprzedaż, logistykę i dokumenty finansowe kontrahentów. System automatyzuje i usprawnia procesy biznesowe w takich obszarach jak np. zamówienia, oferta produktowa oraz handlowa, promocje czy dokumenty sprzedażowe. e-Sklep może funkcjonować w trybie otwartym lub zamkniętym dla niezalogowanych użytkowników.

esklepcb2b
esklepcb2c

Sprzedaż detaliczna dla konsumentów (B2C)

Rozwiązanie Sklepy Online by Asseco udostępnia e-sklep ze sprzedażą detaliczną dla konsumentów. Oferowane przez nas narzędzie jest odpowiedzią na wymagania rynku oraz specyfikę klienta końcowego. Uwzględnia elementy ważne w relacji firma-konsument, takie jak: komunikacja, selekcja klientów, różnorodne opcje promocyjne, inteligentne wyszukiwanie produktów, porównywarki, listy zakupów itp. W ofercie dostępnych jest ponad 50 modułów z zaawansowanymi funkcjonalnościami wspierającymi dopasowanie sklepu online do potrzeb Twojego biznesu.

esklepcb2c

Sprzedaż detaliczna dla firm i konsumentów (B2B & B2C)

Rozwiązanie Sklepy Online by Asseco wspiera sprzedaż hurtową i detaliczną w modelu hybrydowym, umożliwiając jednoczesną realizację procesów zarówno z obszaru B2B, jak i B2C. e-Sklep posiada możliwość kierowania spersonalizowanych ofert do wybranych grup kontrahentów lub konsumentów z innymi cenami produktów. Dzięki dynamicznej selekcji klientów możliwe jest zarządzanie asortymentem i polityką cenową dla każdej grupy klienckiej z poziomu jednego panelu administracyjnego. Model hybrydowy łączy ogromną ilość funkcjonalności z zakresu B2B z doświadczeniami zakupowymi z B2C.

esklephybryda201020
esklepclickcollect

Omnichannel dla sieci handlowych (Click & Collect)

Rozwiązanie Sklepy Online by Asseco wspiera sieci handlowe i franczyzowe w sprzedaży dla konsumentów w modelu Click & Collect. System pozwala na działanie sieci w modelu omnichannel, w którym sprzedaż offline (tradycyjna, realizowana w sklepach stacjonarnych) została uzupełniona o kanał sprzedaży online (przez Internet).

Sieci franczyzowe mogą promować własną markę, a także poszczególne sklepy w przypadku franczyzy miękkiej. Istnieje także możliwość personalizacji oferty dla każdego sklepu z uwzględnieniem produktów spoza asortymentu sieci. Model Click & Collect w Asseco to bardzo elastyczne i zaawansowane funkcjonalnie podejście do modelu biznesowego sieci handlowych.

esklepclickcollect

Jak działa nasz e-sklep w modelu Click & Collect? Dzięki wirtualnej sprzedaży Twoi konsumenci mogą:

 • przeglądać aktualną ofertę sieci w Internecie oraz realizować bezpieczne i wygodne wirtualne zakupy ze stanów magazynowych najbliższego sklepu,
 • odebrać skompletowany towar we wskazanym punkcie odbioru osobistego, w wybranym z kalendarza dostępnym terminie, bez ponoszenia kosztów dostawy ani konieczności oczekiwania na przesyłkę (szybki odbiór w najbliższym sklepie),
 • sprawdzić towar na miejscu przed zapłatą,
 • w szybki sposób porównywać produkty online przed ich zakupem, korzystając z naszej porównywarki produktowej,
 • tworzyć listy zakupów, z których łatwo i wygodnie dokonają ponownych zakupów,
 • w szybki sposób (poprzez swoje konto w e-sklepie) złożyć reklamację towaru.
laptopesklepb2cmobile

Sprzedaż detaliczna producentów skierowana bezpośrednio do konsumentów (D2C)

Rozwiązanie Sklepy Online by Asseco udostępnia sprzedaż detaliczną producentów skierowaną bezpośrednio do konsumentów (D2C). Model Direct-to-Consumer pozwala na idealne dopasowanie oferty dla klienta końcowego. Umożliwia skuteczniejsze promowanie i przywiązanie konsumenta do marki producenta oraz lepsze poznanie potrzeb konsumenckich. Kluczowe dla tego modelu jest budowanie relacji z konsumentem oraz zaufania i lojalności wobec marki, co można osiągnąć dzięki wykorzystaniu naszego autorskiego programu lojalnościowego dostępnego w ramach rozwiązania.

Stosując model D2C, producent gromadzi również wiedzę o trendach zachowań konsumenckich (analiza customer journey) oraz zyskuje bezpośrednio informacje o sprzedawanych produktach (opinie i oceny produktowe). Zaletą tego modelu jest też to, że konsumenci otrzymują dostęp do pełnej oferty produktów jednej firmy, bez „zagrożenia” w postaci obecności konkurencyjnych marek w e-sklepie.

Doświadczenie i skala działania

lat

 doświadczenia we wdrażaniu
sklepów online

e-sklepów

uruchomionych i działających
w wielu krajach

mln

komunikatów przetwarzanych miesięcznie

tys.

zamówień przesyłanych
miesięcznie

Co wyróżnia Sklepy Online by Asseco?

urzadzenia

Sklep przyjazny dla e-/m-konsumentów - widoki desktopowe oraz mobilne, intuicyjna nawigacja, przyjazna użytkownikowi ścieżka zakupowa

datamanagmentico

Brak ograniczeń bazodanowych - ilości atrybutów, zdjęć, filmów i innych parametrów kartotekowych

wsparcieomnichannelico

Integracja i wymiana danych - możliwość integracji z dowolnym systemem, np. ERP, WMS, CRM, Brandbank oraz przyjęcia danych z wielu źródeł

zarzbazakontrahentowico

Dedykowane serwery - zapewniające odpowiedni poziom działania sklepu

moreclients

Sprzedaż zagraniczna - wielowalutowość i wielojęzyczność jednego konta e-sklepu

start4

Możliwości analityczne - standardowe i dedykowane raporty dla Twojej firmy oraz dostęp do narzędzia analitycznego

Poznaj opinie liderów rynku

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Sklepy online
  Software Category
  e-sklepy