e-Commerce

Oferujemy rozwiązanie e-Commerce, które umożliwia integrację producentów z siecią dystrybucyjną w obszarach związanych ze sprzedażą i logistyką – w oparciu o wykorzystanie przyjaznego w użyciu serwisu internetowego Connector B2B dostępnego 24/7. Taka forma współpracy pozwala na realizację wirtualnej sprzedaży z dowolnego miejsca i o każdej porze oraz efektywną, dwustronną wymianę informacji pomiędzy partnerami handlowymi.

Integracja z partnerami handlowymi

Connector B2B by Asseco to nowoczesny i spersonalizowany serwis, który gwarantuje kontrahentom producenta dostęp do stale aktualnych informacji dotyczących prowadzonych działań handlowych. Można go wykorzystać do obsługi kanałów w modelu B2B, B2C oraz mieszanym – B2B/B2C. Rozwiązanie pozwala na integrację producenta z siecią dystrybucyjną w takich obszarach jak zamówienia, oferta produktowa oraz handlowa, promocje czy dokumenty sprzedażowe.

urzadzeniaecommerce251019

W czym pomoże Ci nasz system e-Commerce?

Oferta handlowa

Stały dostęp (online) dla dystrybutorów do oferty producenta, która może uwzględniać katalogi produktowe, nowości, prezentacje oferty, itp., a także indywidualne warunki handlowe (oferta cenowa, promocyjna czy produktowa, rabaty, specjalne oferty, itp.) oraz stany magazynowe produktów.

Produkt:  

ofertahandlowa
dokumenyhan

Zamówienia

Możliwość samodzielnego składania zamówień przez dystrybutorów - na dostawę towarów do wskazanych punktów odbioru, oraz śledzenia statusów ich realizacji. Optymalizacja wielkości zamówień ze względu na ograniczenia np. transportowe, a także definiowanie minimalnej liczby jednostek produktowych, jakie powinny pojawić się na zamówieniu.

Produkt:  

dokumenyhan

Dokumenty handlowe

Możliwość generowania oraz elektronicznej wymiany danych i dokumentów, takich jak np.: zamówienia, faktury, rozliczenia, limity kredytowe, raporty sell-in i sell-out. Dostęp do informacji, które transakcje zostały już rozliczone.

Produkt:  

dokumentyhandlowemobile

Promocje

Możliwość sprawnego zarządzania promocjami przez producenta – np. kierowania promocji sprzedażowych dla wszystkich użytkowników platformy lub spersonalizowanych promocji dla wybranych dystrybutorów.

Produkt:  

promocjemobile

Baza informacji

Dostęp do historii zamówień i kontaktów, informacji o działaniach producenta (wydarzenia handlowe, reklamowe czy społeczne) oraz materiałów multimedialnych.

Produkt:  

bazinformacjimobile
wspolpraca

Współpraca

e-Commerce B2B by Asseco współpracuje i wymienia dane z takimi rozwiązaniami wymiany danych jak: Connector Enterprise by Asseco (prezentacja targetów sell-out i ich realizacji), Connector VMI by Asseco (wyliczenia optymalnej wielkości zamówienia) czy system Mobile Touch by Asseco (prezentacja zamówień zbieranych przez przedstawicieli dostawcy).

Produkt:  

wspolpraca

Korzyści

Dla dostawcy

Możliwość obniżenia kosztów prowadzenia sprzedaży, oszczędność czasu czy eliminacja barier geograficznych w procesie sprzedaży.

Dla odbiorcy

Możliwość sprawnego zamawiania towaru w oparciu o dostępne w zasięgu ręki - spersonalizowane informacje oraz obniżenie kosztów obsługi zamówień.

Platforma Connector by Asseco

Nasze rozwiązanie e-Commerce jest istotnym elementem Platformy Connector by Asseco, która skutecznie wspiera wymianę danych pomiędzy kilkudziesięcioma producentami a siecią ponad dwóch i pół tysiąca oddziałów dystrybucyjnych

Doświadczenie i skala działania

ponad
wdrożeń

 Platformy Connector by Asseco

ponad
tys.

podłączonych oddziałów dystrybucyjnych

.
mln

komunikatów przetwarzanych miesięcznie

.
tys.

zamówień przesyłanych
miesięcznie

Poznaj opinie liderów rynku

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Category
  e-Commerce