Business Intelligence

Oferujemy rozwiązania Business Intelligence, które pozwalają producentom na sprawne i bardzo skuteczne przetwarzanie danych zgromadzonych w systemach wsparcia sprzedaży oraz dostarczają wiedzę niezbędną do podejmowania strategicznych decyzji, planowania działań sprzedażowych, szybkiej identyfikacji nieprawidłowości czy oceny działań firmy na rynku.

Reporting & Analytics

Narzędzia oparte o najnowsze technologie BI Microsoft oraz Oracle

Nasze narzędzia Business Intelligence umożliwiają zbieranie danych sprzedażowych pochodzących z bardzo różnych źródeł, takich jak np. systemy SFA i wymiany danych, programy ERP, zewnętrzne rozwiązania dystrybutorów oraz sklepów, itd. Następnie umożliwiają agregację, łączenie, selekcjonowanie i przetwarzanie tych danych w konkretną wiedzę biznesową – dostarczając aktualne i wyczerpujące raporty odzwierciedlające różnego rodzaju działania sprzedażowe, realizowane przez własne sieci przedstawicielskie oraz partnerów handlowych.

bsitopurzadzenia3101

Jakie informacje możesz uzyskać?

Nasze rozwiązania BI z zakresu Advanced Reporting & Analytics stanowią cenne źródło wiedzy dla zarządów i menedżerów sprzedaży – nie tylko w zakresie planowania strategii sprzedażowej, ale także  oceny bieżących działań handlowych realizowanych przez sieci przedstawicielskie czy partnerów handlowych. Dostęp do tego typu informacji pozwala na bieżąco reagować i usprawniać te działania, które tego wymagają w danym momencie.

Systemy umożliwiają uzyskanie odpowiedzi na takie pytania, jak np.:

 • Jaką sprzedaż realizują moi przedstawiciele handlowi?
 • Którzy handlowcy osiągają najlepsze wyniki sprzedażowe?
 • Które produkty sprzedają się najlepiej i w jakich sklepach?
 • Jak wygląda sprzedaż moich produktów w różnych regionach?
 • W których sklepach najlepiej/najgorzej sprzedaje się dana kategoria towaru?
 • Jak wygląda sprzedaż moich produktów w różnych rodzajach sklepów?
 • Jaki jest poziom realizacji targetów?
 • Jak efektywne są wizyty handlowe realizowane przez moje siły sprzedaży?

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby
umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Category
  Business Intelligence