Nagranie z webinarium Asseco Business Solutions

Usprawnij rozliczenie współpracy Twojej sieci handlowej z producentami i dystrybutorami!

Zarządzasz siecią handlową? Obejrzyj nagranie z webinarium i dowiedz się, jak sprawniej pozyskiwać gotowe rozliczenia dla Twojej sieci i sklepów, według zakontraktowanych warunków handlowych.

Sprawdź, jak dzięki naszym rozwiązaniom będziesz mógł rozliczać się z producentami i dystrybutorami dużo szybciej i dokładniej oraz mniejszym nakładem pracy. Każdego dnia będziesz widział wyniki - na poziomie sklepów i centrali. Pozwoli Ci to od razu reagować na problematyczne sytuacje i nieścisłości.

Oglądając nagranie dowiesz się, o tym, jak za pomocą najnowszej technologii:

obrot

Zautomatyzować przepływ danych pomiędzy Twoją siecią, producentami oraz dystrybutorami.

rozliczenia

Zapewnić dostęp do gotowych rozliczeń dla Twojej sieci i sklepów, według ustalonych warunków handlowych.

dane

Zagwarantować dostęp do bieżących danych zakupowych na poziomie produktu i producenta.

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do nagrania

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Service Type
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Provider Name
  Asseco Business Solutions S.A.,
  ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin,lubelskie-20-607,
  Telephone No.+48 728 325 752
  Description
  Rejestracja webinar