Nagranie z webinarium Asseco Business Solutions

Poznaj nowe metody współpracy pomiędzy uczestnikami rynku farmaceutycznego!

Zarządzasz sprzedażą w firmie farmaceutycznej?
Obejrzyj nagranie z webinarium i dowiedz się, jak lepiej komunikować się oraz skuteczniej współpracować z sieciami aptek oraz punktami sprzedaży detalicznej.

Sprawdź, jak skrócić interakcje, zapewnić lepszy przepływ informacji, zwiększyć zaangażowanie i skuteczność działania. Bez ograniczeń czasu, miejsca, rodzaju rozwiązywanego problemu, bez konieczności inwestowania w dodatkowe zasoby. W oparciu o wykorzystanie kanału online oraz potencjału gromadzonych danych.

One View®

Czego dowiesz się, oglądając nagranie?

4

Jak bezpośrednio docierać do farmaceutów, efektywnie uzupełniajając tradycyjne wizyty Twoich przedstawicieli farmaceutycznych.

7

Jak lepiej docierać z odpowiednią ofertą do właściwych aptek, wykorzystując potencjał gromadzonych danych w oparciu o Dobre AI.

1

Jak budować bardziej partnerskie relacje pomiędzy Twoją firmą a siecią aptek, zwiększając skuteczność działania w punkcie sprzedaży.

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do nagrania

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Service Type
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Provider Name
  Asseco Business Solutions S.A.,
  ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin,lubelskie-20-607,
  Telephone No.+48 728 325 752
  Description
  Pobierz webinar dla farmacji