Rozwijaj swój biznes w wielu wymiarach w oparciu o
jedną Platformę Asseco Business Solutions

Obejrzyj nagranie z webinarium i dowiedz się - czym jest ww. Platforma, jak jest zbudowana, jakie daje możliwości oraz jakie wnosi korzyści do firmy.

imagerstop26121-1

Współpraca partnerów biznesowych na jednej Platformie!

Obejrzyj nagranie i poznaj nową koncepcję wsparcia sprzedaży opartą o wieloplatformowość.

Sprawdź, w jaki sposób rozwiązanie analityczne One View może pomóc Ci zapanować nad olbrzymią ilością danych. Zobacz, jak skutecznie przetwarzać te dane w użyteczne informacje i sugestie oraz wykorzystywać je do podejmowania jak najlepszych decyzji biznesowych.

 • Znosimy ograniczenia

  Współpraca producentów, dystrybutorów i detalistów odbywać będzie się za pomocą jednej Platformy – w wielu wymiarach, z wykorzystaniem procesów realizowanych w różnych kanałach, w trybie offline i online.

  Na przykład ten sam proces będzie mógł być realizowany na Platformie przez sieci przedstawicielskie producenta, zewnętrznych merchandiserów i personel sklepu.

 • Usprawniamy współpracę

  W ramach Platformy, partnerzy biznesowi będą współdzielić rozwiązania, usługi i narzędzia wspierające ich aktywności biznesowe. Platforma zwiększy możliwości interakcji oraz zakres wsparcia użytkowników poprzez jeszcze większe możliwości generowania wartościowych insight’ów.

Nowe możliwości platformy Asseco Business Solutions

Połączy wszystkie dotychczasowe funkcjonalności naszych rozwiązań wsparcia sprzedaży, takich jak takich jak SFA, Wymiany Danych, eCommerce itp.

Dostarczy gotowe do wykorzystania narzędzia i rozwiązania, które pomagają realizować konkretne procesy - w wielu kanałach i przez różnych użytkowników.

Udostępni tą samą optykę patrzenia na biznes - w oparciu o jednolite kartoteki i wiarygodne dane. Pomoże wyciągać poprawne wnioski i podejmować właściwe decyzje.

Wypełnij formularz, żeby otrzymać link do nagrania

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Platforma wspólpracy biznesowej szansą na rozwój

  dla Producentów, Dystrybutorów i Detalistów!

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Service Type
  Aplikacje mobilne i desktopowe
  Provider Name
  Asseco Business Solutions S.A.,
  ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin,lubelskie-20-607,
  Telephone No.+48 728 325 752
  Description
  Pobierz webinarium Platforma ABS