Poznaj rewolucyjny proces składania zamówień w kanale dystrybucji Grupy Żywiec

Grupa Żywiec uruchomiła Platformę e-Commerce by Asseco. System zastąpił tradycyjną formę składania zamówień i jest obecnie jedynym kanałem dystrybucji piwa Grupy Żywiec do setek hurtowni w całej Polsce.

Rozwiązanie pomogło zoptymalizować zarówno warunki logistyczne po stronie Grupy Żywiec, jak i warunki finansowe po stronie dystrybutorów.

Poprzez wdrożenie rozwiązania e-Commerce by Asseco partnerzy handlowi Grupy Żywiec otrzymali bardzo czytelne i intuicyjne narzędzie do składania zamówień, oparte na zaawansowanych walidacjach logistycznych i promocyjnych, przy zachowaniu prostoty obsługi w sklepie.

case_study_zywiec

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij poniższy formularz, żeby umówić się z nami na spotkanie. Odpowiemy na Twoje pytania. Wyjaśnimy wątpliwości. Doradzimy najlepsze rozwiązania e-Commerce dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe:

  Każdą z powyższych zgód można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem Danych na adres e-mail odo@assecobs.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem: odo@assecobs.pl lub pisemnie na adres siedziby Asseco BS. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz na stronie w klauzuli informacyjnej.

  Sprawdź nasze rozwiązania

  Dowiedz się, jakie modele biznesowe możesz zrealizować dzięki naszej Platformie B2B/B2C.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Brand Name
  Asseco Business Solutions
  Product Name
  Systemy Wsparcia Sprzedaży