Poznaj rewolucyjny proces składania zamówień w kanale dystrybucji Grupy Żywiec

Grupa Żywiec uruchomiła Platformę e-Commerce by Asseco. System zastąpił tradycyjną formę składania zamówień i jest obecnie jedynym kanałem dystrybucji piwa Grupy Żywiec do setek hurtowni w całej Polsce.

Rozwiązanie pomogło zoptymalizować zarówno warunki logistyczne po stronie Grupy Żywiec, jak i warunki finansowe po stronie dystrybutorów.

Poprzez wdrożenie rozwiązania e-Commerce by Asseco partnerzy handlowi Grupy Żywiec otrzymali bardzo czytelne i intuicyjne narzędzie do składania zamówień, oparte na zaawansowanych walidacjach logistycznych i promocyjnych, przy zachowaniu prostoty obsługi w sklepie.

case_study_zywiec

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij poniższy formularz, żeby umówić się z nami na spotkanie. Odpowiemy na Twoje pytania. Wyjaśnimy wątpliwości. Doradzimy najlepsze rozwiązania e-Commerce dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

  W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Sprawdź nasze rozwiązania

  Dowiedz się, jakie modele biznesowe możesz zrealizować dzięki naszej Platformie B2B/B2C.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Brand Name
  Asseco Business Solutions
  Product Name
  Systemy Wsparcia Sprzedaży