Sztuczna Inteligencja

Sztuczna inteligencja (AI) pozwala użytkownikom naszych systemów wsparcia sprzedaży skutecznie wykorzystać potencjał danych pochodzących z bardzo wielu źródeł, szybko i wygodnie pozyskiwać informacje z półki sklepowej, a także budować na bazie wszystkich zgromadzonych  danych użyteczne sugestie biznesowe (insighty) dla menedżerów sprzedaży czy sieci przedstawicielskich.

Zdobądź wiedzę - jak działać lepiej, co usprawnić i co zmienić

Sztuczna inteligencja to szansa na jeszcze lepsze dotarcie do rynku z właściwą ofertą w odpowiednim momencie – także do tych klientów, do których dotychczas stosowane metody nas nie doprowadziły. AI to także możliwość uzyskania wzrostu sprzedaży oraz zmiany reguł  gry w walce o sklepową półkę.

Jak wykorzystujemy AI

datamanagmentico

Przetwarzanie danych

AI pomaga użytkownikom naszych rozwiązań wykorzystać potencjał danych w sposób do tej pory nieosiągalny

rozliczanieaktywnosciico

Odkrywanie zależności

AI wspiera użytkowników naszych systemów w odkrywaniu zależności, których tradycyjne narzędzia nie są w stanie określić

zarzadzanieefektywnosciaico

Pozyskiwanie insightów

AI pozwala naszym klientom pozyskiwać wartościowe insighty dla różnych grup uczestników procesu sprzedaży

Nasze rozwiązania z zakresu AI:

Data science

Umożliwiamy realizację projektów biznesowych z wykorzystaniem metod Data Science, które pozwalają na odkrywanie skomplikowanych wzorców zawartych w zgromadzonych danych za pomocą takich narzędzi, jak np. Machine Learning, Deep learning czy Big Data. Data Science pomaga uzyskać insighty, ułatwiające podejmowanie właściwych decyzji sprzedażowych w takich obszarach jak m.in.:

 • segmentacja i zarządzania klientami – informacje o tym, który segment klientów ma największy potencjał zakupowy/sprzedażowy dla konkretnych grup produktów,
 • dobór klientów do odwiedzenia – informacje o tym, którzy klienci wymagają obecnie pilnej interwencji (np. mają potencjał, brakuje im towaru, sprzedaż spada, należy poprawić standardy),
 • zarządzanie asortymentem – informacje o tym, jakie produkty/grupy produktów i ilości zaoferować w punkcie sprzedaży, aby zagwarantować dostępność asortymentu oraz jego prawidłową rotację, biorąc pod uwagę promocje, trendy sprzedaży, sezonowość, itp.
 • zarządzanie efektywnością – informacje o tym, jakie działania, kiedy oraz w jakiej kolejności należy podjąć w punkcie sprzedaży, by uzyskać jak najlepszy wynik,
 • planowanie sprzedaży – możliwość ustalenia przyczyn zbyt niskiego poziomu sprzedaży, a następnie selekcja odpowiednich sklepów, działań, produktów, itp. aby poprawić wyniki.

Produkt:  

stronaSmartPresentation
imagerecognition411

Image Recognition

Image Recognition to narzędzie, które pozwala naszym użytkownikom na digitalizację audytu prowadzonego przez przedstawicieli handlowych w punkcie sprzedaży – w oparciu o wykorzystanie zdjęć półek sklepowych, szybkie przetworzenie danych z nich pochodzących (np. obecność produktów, liczba face’ów, udziały półkowe) oraz automatyczne przełożenie pozyskanych danych na wskaźniki KPI – wszystko w trakcie wizyty handlowej. Rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści, w tym np.:

 • znaczące podniesienie jakości i przyspieszenie procesu badania półki sklepowej oraz ekspozycji,
 • uzyskanie większej ilości dobrej jakości danych,
 • obiektywizacja wyników analizy danych oraz minimalizacja ich kontroli,
 • możliwość wykorzystywania wyników rozpoznawania produktów do uzupełnienia innych badań i zadań realizowanych w sklepie,
 • możliwość korelacji wielu źródeł danych z wynikami rozpoznawania produktów, takich jak np. udziały w kategorii, zamówienia, promocje, badania itp.,
 • generowanie dynamicznych insightów oraz szybka reakcja na problematyczne przypadki w sklepie.

Produkt:  

imagerecognition411

Poznaj opinie liderów rynku o naszych systemach

Sprawdź wersję DEMO

Chcesz sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, żeby umówić się na niezobowiązujace spotkanie - w dowolnej formie, jak i dogodnym dla Ciebie terminie!

  W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami
  od Asseco Business Solutions?

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Summary
  software image
  Author Rating
  1star1star1star1star1star
  Aggregate Rating
  no rating based on 0 votes
  Software Name
  Mobile Touch by Asseco